Bireysel Servis

Biltaş Bilgisayar, bilişim teknolojileri alanında ihtiyaç duyulan teknik servis hizmetlerini markaya bağımsız, müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli, ekonomik, yaygın, verimli ve planlı bir biçimde sağlamaktadır.

Teknik Servis Çağrı merkezimize ( 0312 ) 763 20 76 numaralı telefondan ulaşabilir, tek bir telefonla  markalı - markasız  ürünlerin, yazılımların  çözümleri  hakkında   tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

Bireysel müşterilerimiz bizden satın aldıkları donanımlar için 1 yıllık Servis Garantisinden yararlanırlar. Garanti kapsamında olmayan ve bakım sözleşmesi bulunmayan ürünlere teklif verme/sipariş alma yöntemi ile çağrı üzerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Garanti Hizmetleri
Kişisel Bilgisayarını Biltaş Bilgisayardan alan müşterilerimiz için başka hiçbir marka ve firmada olmayan avantajı sunuyoruz. Satın aldıkları bilgisayarın 2 yıllık donanım garantisine ek olarak 1 yıllık ücretsiz servis garantisi veriyoruz. Yazılımsal sorunlarınızda 1 yıl boyunca limitsiz servis hizmeti verilmektedir.

Montaj/Kurulum
Biltaş Bilgisayardan satınalınan ürünlerin müşteriye teslim edilmeden önce muayene edilmesi, parça montajı, yazılım ve donanım kurulumları, kullanıcı ayarlarının yapılması hizmetleri şirketimiz tarafından sağlanmaktadır. Bilgisayarını firmamızdan satın alan müşterilerimizin bilgisayarlarının eve nakli ve montajı şirketimizden ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Biltaş Bilgisayar Elektronik Eğitim Ltd.Şti. 2007© Tüm Hakları Saklıdır